Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolás

    addikt

    válasz Lenry #1 üzenetére

    Én se élném át mégegyszer az biztos. Pedig csak 9hónapra vonultam de ebből 1 hét is sok.

    Köszönöm az írást. Voltam Taplocán, Szentesen, Kecskeméten, és Egerben. Kecskemét akkor is olyan volt amikor én voltam katona. Munkahelynek tekintik a katonák. 8ra jöttek 17kor szerszám elejt és mentek is. Volt olyan örnagy aki megtiltotta a diszlépést. Neki nem volt rá szüksége. Repülös örnagy volt lesz@rta a katonaságot.
    Aztán átvittek Egerbe na az egy lepratelep volt. Az Őrszázad parancsnoka rámszállt mert nagydarab és nehezen idegesithető vagyok. Nem jött össze neki mert kevés volt a sofőr és a szállításra kerültem. Jó volt látni ahogy fizikailag rosszul érzi magát mert nem birt b@szogatni. Leszerelés előtt 1 héttel és utána egy héttel szabira ment. Egyszer kétszer megvárták a leszerelők és megverték. Igy inkább szabira ment a suttyója.
    Ja mondták hogy életre szóló barátságok kötödnek a katonaságnál. Egy sráccal találkozgattam utána az is lenyúlt 40k-ra Szóval ez is hülyeség.

    Most sofőr vagyok és a cégnél ahol dolgozom a honvédségnek szállítunk. Néha látok pár gyökeret akik kiképzők stb. voltak anno. Látom hogy felismertek és nem mernek még köszönni sem. Most ők vannak az alján mert nincs sorkatona akit büntetlenül lehet szivatni. Jó látni ahogy b@szogatják öket.
    Örülök hogy megszünt a sorkatonaság. Nem tanitottak semmit és nem attól éreztem magam férfinek hogy voltam katona.

    [ Szerkesztve ]

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Új hozzászólás Aktív témák