Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    köszönöm én is az írást :R nagyon jó volt olvasni...

    én "megúsztam" a katonaságot... sorozáson még voltam, de utána mire elvégeztem a sulit, addigra megszüntették a kötelezőt... úgy voltam vele, hogy olyan szinten, ahogy ment, semmi értelme: eldob az ember 1 gránátot meg kilő egy fél tárat és már "tud lőni"... a sok szívatásnak meg amúgy sem láttam sok értelmét :) komolyabb szinten még talán most is bevállalnám, ha látnám értelmét...

    haveromék voltak még katonák éppen... jártak úgy, hogy 22:00-ra vissza kellett volna érniük kimenőről és még gallyrészegen ültek a kocsmában egyre jobban belefeledkezve a piálásba... csörgött is az egyikük telefonja és valamelyik felettesük volt, aki egy dühroham közepette lényegében a következő párbeszédet hajtotta végre a sráccal:
    -mit képzelnek magukról? már vissza kellett volna érniük a kimenőről... hogy képzelik ezt? ilyen-olyan büntetés vár rájuk... miért nincsenek már a laktanyában?

    a válasz pontosan ennyi volt szó szerint:
    "-anyádé' azé'!" (majd telefon kinyom... nem is jöttek utána haza kb. leszerelésig :) )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák