Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guga

    Közösségépítő

    válasz plömplöm #68 üzenetére

    Nálunk volt egy srác az őrségben, aki állandóan elaludt, de még nappal is. Viszont úgy ébredt, hogy azonnal csőre rántotta a csúzlit :D

    Mindig úgy kellett odasomfordálni a torony közelébe és apró kavicsokkal dobálni az őrtornyot, nehogy megsorozzon bennünket. Meg ilyen halk hahó, hahó.

    Hjaj, ez kurva jó. Bevonulás előtt egyszer hazamentem Gyulára.
    Postavonattal mentem Csabáig, utána stoppal.
    Hajnal 3-4h felé értem a vasútállomásra, gondoltam nem zavarom faterékat, reggelig eldőlök egy padon a váróteremben. Erre bejön egy rendőr, igazoltat, majd kérdőrevon, hogy mit akarok én gyulán, amikor pesti vagyok.

    Magyarázom neki, hogy puszta jóindulatból feküdtem ide le, mert nem akartam a szüleimet felzavarni.

    Ők a törökzugi soron laknak most is egy panelban, mármint fater. Első emelet.
    Rendőr nem hitt nekem, kocsival elvitt a lakótelepre, s becsengetett hozzájuk.
    Nem jött ki senki, én is csak lestem, hogy most mi legyen.

    rendőr felkapott néhány apró követ és elkezdte megdobálni az ablakot. Igen ám de eléggé megsuhintotta néha, meg célozni sem nagyon tudott.
    Bebaszta a faterék feletti konyhaablakot. Repedt szilánkosra tört, fúú nagyon kész volt a faszi. Erre néznek ki riadtan, azt hiszem sasék, hogy mi a krv élet van?
    Néznek le a rendőrre, hogy mit csinált maga?
    Aszongya, csak a zvolenszkiékat akarta felébreszteni.

    Azok meg mondják neki, hogy nincsenek itthon elutaztak vidékre :DDD

    Meg sem mertem kérdezni a rendőrtől, hogy visszavinne e a vasútállomásra, mert gondolom mondta volna, hogy ez nem taxi :DDD

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Új hozzászólás Aktív témák