Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolás

    addikt

    válasz guga #48 üzenetére

    Hát én se vonulnák be még egyszer az biztos. Anyagilag hazavágott rendesen a dolog és nem kicsit ráment az egészségem. Naná hogy -27be megyünk lövészetre az a frankó. Egy srácot bevittem a tiszti sátorba mert elkékült a karja. Odajött egy betintázott köcsög hogy: Maguk kis sorhonvédek takarodjanak kifelé eza tiszti sátor. Én meg rámutattam a srácra: Ha ma még egyszer a sátoron kivül látom megfordulok a töltött fegyóval és véletlen meghal valaki. Szóval csak okosan mászkáljon maga is odakint-és kimentem. Na srác 2 nap mulva jött megköszönni és mondta hogy kapott páleszt meg minden ki se engedték a sátorból sőt jeles lövő lett :DDD
    Én persze kaptam egy tüszös mandulagyulladást és ahelyett hogy kivetették volna(le kellett volna szerelniük) elinjekciózták-gyógyszerezték. Azóta is szar de ha nincs begyulladva nem veszi ki az orvos. Én meg szenvedek vele.
    Mikor leszereltem bent akartak tartani hogy legyek hivatásos vagy szerződéses és örmesterként kezdhetek. Pofán röhögtem a laktanya parancsnokot. Engem néz hülyének őrnagy? Rühellem ezt az egész szart és magát a legjobban. Kerek volt a szeme nem kicsit.
    Most mégis bejárok a laktanyákba de ugyanaz a szarakodás van mint eddig. Csak velem már nem tudnak mert nem vagyok katona csak külsö szerződött és még rám se tudnak szólni. Imádom mikor jönnek kérni valamit mert bármire nemet mondhatok ami nem olyan vagy nem tetszik. A fagyi visszanyal :DDD

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Új hozzászólás Aktív témák