Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Morden24 #22 üzenetére

    "A lényeg, hogy dolgozz, termelj, tedd a dolgod."

    Itt az a lényeg, hogy te csak egy fogaskerék vagy a gépezetben, egy haszonállat a vezető hatalmaknak. Ha pedig fogaskerék helyett porszem, haszonállat helyett pedig kártevő lesz belőled (az állambácsi szerint) akkor könnyen pórul járhatsz.

    "Lehet én néztem félre valamit, de azt én sem érzem hátrányosnak, ha profithoz vagy bérhez jutok."

    Amíg több milliárd ember sokkal kevesebbet kap annál mint amennyit megérdemel addig ez csak modernkori rabszolgaság.

    "Nekem csak egy kérdésem van: mi nincsen rendben? Úgy értem, ki és mit tervez a háttérben?"

    Az, hogy ha így megy tovább akkor szép lassan egyenként feladogatjuk a jogainkat és csak kötelességünk marad.
    Ha már mindenhol kamera lesz arcfelismerő rendszerrel karöltve akkor nem lesz hová bújni mikor a rendszer az ellenségének kiált ki.
    Paranoiásan hangzik? Lehet.
    Van benne valami? Lehet.
    Meg szeretném tapasztalni? Egyértelmű, hogy nem.

    Ezért nem is támogatok semmi olyat ami ezt a jövőképet elősegíthetné. Nem szeretném megélni mikor már az lesz, hogy a szellentésemet is sztereómikrofonnal rögzítik és egy központi gép kielemezve úgy dönt, hogy 35%-om van valami súlyos bélpanaszra ezért a felemelik a TB-m összegét a magas kockázati tényező miatt.

    Vagy amikor terrorizmus veszély miatt csak külön engedéllyel lehet majd este tíz után kimenni az utcára.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák