Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Huma #21 üzenetére

    A lényeg, hogy dolgozz, termelj, tedd a dolgod.

    Lehet én néztem félre valamit, de azt én sem érzem hátrányosnak, ha profithoz vagy bérhez jutok.
    Persze lehet menni remetének meg hippikommuna-tagnak is, de ez annyira nem szokott tetszeni a pihepuha fotelból fórumokon lázadó összeesküvés-elméleteseknek, mert akkor odalenne a kényelmes, olcsó szélessávú világmegváltás.

    Viszont miért lázadna valaki ha azt hiszi, hogy minden rendben van?

    Mert előbb-utóbb hátrány éri őket (ha igaz a csúnyagonosz árnyékkormányokról felállított elmélet), és az emberek azt nem szokták szeretni. Ez egyébként egy olyan duma, hogy "nem is vagy boldog, csak úgy érzed, hogy boldog vagy"... az a fajta elméleti önigazolás, ami gumicsontként bármeddig rágható, de meg sosem emészthető.

    Viszont miért lázadna valaki ha azt hiszi, hogy minden rendben van?

    Ez teljesen korrekt és logikus. Nekem csak egy kérdésem van: mi nincsen rendben? Úgy értem, ki és mit tervez a háttérben? Mert azt látom lépten-nyomon, hogy egyes cégek már a seggembe is kamerát akarnak dugni, mert akkor eladhatják a Zewa-nak a statot, hogy hány kockával törlöm ki, de ez egy teljesen másik vonulat, mint az Illuminatitól való rettegés.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák