Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SylverR

    senior tag

    válasz TGWH #415 üzenetére

    Ez a komment az összes felettem íródott kommentre reakció, szóval kavarodik, hogy mit kinek írok. Nincs kedvem külön venni őket, annyit nem ér nekem az egész.

    Öhm...
    Honnan a fenéből veszi mindenki, hogy az i3 jobb mint az A8?!
    Hogyan lenne jobb KÉT mag, mint NÉGY mag?
    A fogyasztásról meg annyit, hogy a Llanonál nem kötelező dGPU-t rakni a rendszerbe, míg i3-nál kötelező... Innentől kezdve máris az AMD fogyaszt kevesebbet.
    Igen, az AMD teljesítmény alapján az i3-hoz árazta be az A8-at, de attól még erősebb annál...

    [link]
    Hehe. És első keresésre találok olyat, ahol az i3 igencsak lemarad.:)
    Úgyhogy Enszuke kollega megszólalását marhára nem értem. Főleg, hogy, hogyan számolta ki azt a 8 ezer ft spórolást?
    Ha a fogyasztás zavar, ott az A6, vagy az A4. De az a 8ezer ft igencsak durva számítás volt... Maximum akkor érvényesül, ha a 6 órai használat folyamat, valaki CSAK játszik. De ezesetben az A8-ból nagyobb erő préselhető ki.

    Igen, biztos igazad van, a 2500K ajánlhatóbb játékok alá... De könyörgöm, dupla annyiba fáj mint az A8! Az i3-mal meg ne gyere, ott van fentebb a link... Ha olyan játékkal akarsz játszani, ami kihasználná a több szálat, ott a Llano csúnyán elveri az i3-mat. Lásd, GTA4, BF3. Több cím most nem jut eszembe.

    Ez most nem arról szól, hogy Intel, vagy AMD. Már te magad is elkanyarodtál...
    Én abba kötöttem bele, hogy beböfögted, hogy az AMD sz@r. Nem az! Jöttél azzal, hogy irodai gépbe jó... Igen, az i3 kiváló oda a 2 magjával. Az A8 a 4 maggal már játékra, és munkára is jó. És ha nincsenek különc vágyaid, mint a maximum AA, meg AF, meg 6 monitoros megjelenítés, bőven megteszi. Ha meg kevés a GPU, veszel egy dVGA-t. Ugyanezt az i3-mra nem mondhatod el. Még az i5-ről se. Az Ivy már mutat valamit... De még az is kevés, hogy az integráltjával játssz.

    Nem!

  • Whysperer

    addikt

    válasz TGWH #415 üzenetére

    Igen csak nem tudom ,hogy most vegyünk Intel-t. Én AMD party vagyok de most nem mertnék ennyit se annyit kiadni értük. Mind1. a lényeg ,hogy i5-be gondolkozok mivel a i7 számomra fölöslegesnek tűnik. Csak azt nem tudom ,hogy 2500k vagy 3570k. Árrba ugyan az itt Angliába ahol nézem legalábbis. Most a sandy a jobb vétel vagy az Ivy cask az ivynek még ki kell forrnia driver stb- vagy miért kerül a i5 2500k ugyan annyiba mint a 3570k? Ezt az alaplapot néztem hozzá [link] vagy csak nem tudom melyik proci legyen!

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák