Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    Ne veszekedjetek légyszíves. Én csak azt mondom ,hogy nem értem azt ,hogy pl.: Mint egy magam fajta ember aki emgvett egy e7300-at használtam mikro ekvés lett meghúztam 3.6-ra 4-et is tudna ,de most cserélni kell és az a bajom ,hogy AMD jó elgyen ne oylan erős a köv generációra várni kell Sandy jó de kifutós mármint olyan értelembe ,hogy már van újabb. viszont az újabb Én szerintem emg annyival nem jobb ,hogy megérné azt venni. Csak Photshophoz az enyém már néha elég szar mikro egy nagy felbontáson kell dogloznom és nem értem ,de ez van. 3d-hez meg kell számolni. Viszont az a bajom ,hogy megjött a sandy 1 évre rá megjött a Ivy. Most megjött a bull tavaly ,de már jön az új . szóval egyszerűen nem látom ezeknek a prociknak a időtartóságát mert Én lehet hülyén nézem a dolgot ,de azt látom ,hogy mind az intel meg mind az AMD egy szemlélet egy arhitechtúra váltáson esik át és ezeka kezdeti CPU-i ezekbe az irányba való átváltásukra. Nem tudom egyszerűen nem tudom bemerjem-e vállalni egyiket is vagy várjak még. nem szoktam várnia végtelenségig ,de ezek valahogy nem nyerték meg tetszésemet se piros se kék oldalon!

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák