Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz Chaser #347 üzenetére

    Volt hogy alig használtam a gépet, volt hogy napi szinten, és volt, hogy három hétig folyamatosan ment a letöltés, a villanyszámlán mégsem vettem észre változást, még ha sűrűn játszottam, akkor sem. Igazából ki kellene számolgatni... Ebben sosem voltam jó, de ha pl. 300w-t ad le, akkor óránként 300w fogy, ha egy hónapig folyamatosan megy, akkor sem hinném, hogy 1500 Ft-nál nagyobb különbség jönne ki, csak így gyors fejszámolással, és tippre, azt sem tudom mennyibe kerül egy egység áram :D

    EE azért más, azt csak a gamer réteg teteje engedheti meg... normál gépektől igen messze van fogyasztásban. De ha azt nézed, most 400w-s tápegységem van, nyolc éves gépben, és az újba max 500w-s terveztem, de 400 is elég lenne...

    Igen, pc mindig döglődik, majd meglátjuk miben lesz a nagyobb rókabőr :D

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák