Új hozzászólás Aktív témák

  • kovy79

    őstag

    válasz Vision #81 üzenetére

    erdoke mindent leírt helyettem...
    Rendben, vannak igények, de ne törődj bele mindenbe, próbálj segíteni olyanokon is, akik nem biztos, hogy kérik, de ezáltal talán a kölyködnek is jobb lesz!

    (#85) dabadab, az a xar, hogy neked is igazad van (értem ezalatt, hogy mindenkinek, és senkinek sincs igaza :DDD). Említve volt az "5 figyelmeztetés után roló le" bünti is. Na szerintem az sem járható út. Talán ha hatványozódnának a büntetések, meggondolnák a "kedves médiumok".
    Mindegy, valamit tenni kell, mert már elegem van, hogy pl az egyébként is "érdekes/túl szigorú" moderációs elvű nso blogjában sorra jelennek meg az olyan cikkek, amik kb úgy kezdődnek, hogy "b.ssza meg az an.ját xy játékos"! Folyamatosan azt gondolom, hogy ennél nincs lejjebb, mégis mindig megcáfolnak...

    (#87) Tapsi, minden bántás nélkül: ez kicsit struccpolitikai megoldásra emlékeztet. Miért ne várhatná el, hogy a tv-ben ne csak szenny menjen? Te elfogadod, mert ez az igény, ő ezt nem vonja kétségbe, de sokadmagával együtt ellenzi, mégpedig eléggé megcáfolhatatlan érvekkel!

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Új hozzászólás Aktív témák