Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gave

    addikt

    válasz nyunyu #1179 üzenetére

    Nem tűnik vészesnek a VGA igénye, még 4K Ultra presettel sem; oda már mondjuk nem optimális a 4GB VRAM, a 6500XT sávszéllel lehet már a 1440p@60 frame/s is gond lenne; viszont mivel live-service játék, így nagy esély van rá, hogy távlatokban ez nem marad így. Igazából csak arra szerettem volna utalni, hogy a 6500XT előretekintve gyengének néz ki, és nem is feltétlenül kell új játékhoz mérni.

    Most persze nem a szélső eseteket érdemes nézni, de mondjuk egy Destiny 2 (csak ezt tudom fejből :D ) példáját tekintve, elég komoly eltérés lehet 2 nagyobb DLC vagy patch között is.

    Vigneau:
    Persze, te ismered magad. Magamból indultam ki, nekem most megtetszett egy nagyobb monitor 27" 1440p, és hát ha most vennék egy 6500XT-t, legközelebb amikor megveszem a monitort akkor kártya csere is jönne azonnal, mert nálam pl 24" 1080p-n is csak éppppen a léc alatt hozná amit várok tőle.

    Én inkább vennék most egy RTX 3050 8GB variánst, de hát így jártam, azért licitálni nem fogok rá... marad a böjtölés :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák