Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz Thome #27 üzenetére

    Nagyjából ugyanúgy összejátszanak a hazai bankok, mint a telefontársaságok. Egyik sem fog neked fűt-fát ígérni és adni, mert kényelmesebb ha csak ugyanazt biztosítják, mint a többiek, te pedig úgysem mész máshova, mert ott ugyanúgy ezt kapod.

    A havi két ingyenes készpénzfelvét pedig jó dolog, csak egyrészt kérdés hogy mekkora a számlavezetési díj, másrészt pedig rengeteg kényelmetlenséggel jár, ha a pénzed kp-ben tartod, nem a bankszámlán. Nekem például nem kell postára járnom csekket befizetni, mert itthonról simán megtehetem és ugye az idő pénz. Ha kell át is tudok utalni másoknak (hardveraprós, vaterás, ebayes, vagy bármilyen webshopos vásárlás esetén), míg te ezt nem teheted meg, csak ha bemész a bankba és visszarakod a pénzed a számládra, ami megint idő és kényelmetlenség, aztán ki tudja, hogy nálad mekkora költsége van például az átutalásnak. Mindenesetre ha nem kell élned sosem az átutalással és csekket sem fizetsz sosem, akkor neked tökéletes az a számla, amid van. Valószínűsítem ebben az esetben, hogy nem lehetsz túl idős, mert nekünk vénségeknek már muszáj néha élnünk az említett 2 lehetőséggel. Egyébként sejtem melyik banknál lehetsz, szerintem én is onnan jövök. Ugye bármilyen automatánál jár a havi 2 ingyenes alkalom? :)

    (mod)
    @ (#28) Peat;)
    Pedig én nagyon kíváncsi lennék a véleményedre. Tipikusan az az ember vagyok, aki imád vitatkozni és meggyőzhető, de kizárólag csak érvekkel, nem pedig lesajnáló kijelentésekkel. A világot pedig feltehetően egyikünk sem fogja megváltani (bár én azt hiszem képes lennék rá, csak lusta vagyok :DDD), de ettől még beszélgethetünk, nem? Erre való a fórum.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák