Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz bambano #41 üzenetére

    "A netflix a munkahelyemnek nem fizet, de használja a hálózatát, és a netflix elvárná, hogy tőle független emberek fektessenek egy csomó pénzt egy olyan hálózatba, amin majd a netflix keresi magát betegre. lovat kapnak részletre."

    Ahogy amugy felteszem az Audi sem fizet tul sokat az utak aszfaltozasara, aztan megis aszfalton kozlekednek az S8-ak...

    Az a baj, hogy alapvetoen tisztazni kellene azt a felreertest, hogy mit jelent a szerzodesem. Mit jelent az 1Gbit/s havi elofizetes ? Mert a mi ertelmezesunk szerint akik itt irogatunk masodpercenkent 1gbit letoltesi sebesseget a honap 30 napjara, szerinted viszont nem ezt jelenti. En szeretnem tudni, hogy szerinted mit jelent.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz bambano #47 üzenetére

    [link]

    Idézem : "Vezetékes internet csomagjaink esetében (LAN, modem) nincs adatforgalmi korlát."

    Továbbá átolvastam az általános ÁSZF-t is és az internetre vonatkozó kiegészítő ÁSZF-et is ( C ) , egyikben sem találtam semmi ilyenre vonatkozó adatot. Na most az én értelmezésemben ÉN amikor szerződtem azzal a Digivel , aki : "Vezetékes internet csomagjaink esetében (LAN, modem) nincs adatforgalmi korlát." , akkor én arra az általad kiszámolt havi 324TB forgalomra szerződtem , amit kifogásolsz. Tényleg szeretném megérteni, hogy miért tévedek ezek fényében és miért nem vehetem igénybe ha olyanom van azt a 324TB-t amit szerződésben biztosít nekem a Digi az előfizeztési díjért cserébe.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz bambano #54 üzenetére

    Ja hogy en kerek elnezest, hogy a Digi altal "korlatlan" adatforgalmam vegulis a halozat megbenitasat jelenti. Az a baj, hogy senki nem vonja ketsegbe azt az igazadat, hogy ezerszer akkora savszelt adtok el, mint ami felett rendelkeztek. Ez tiszta sor. De a korlatlan, az korlatlan. Vagy ne irja oda, hogy korlazlan, vagy biztositja. Jelen allaspont szerint a ket lehetoseg, hogy a: a digi hazudik, mert a korlazlan forgalmuk korlatos , akkor ez a vasarlo megtevesztese, vagy b: annyit aludtam, hogy kozben a korlatlannak mint kifejezesnek megvaltozattak az ertelmezeset. Melyik legyen ? Hogy lehet ervelni a korlatossag mellett, ha az egyetlen mondatban ami jellemzi a forgalmat a "korlatlan" kifejezest talalod ?

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz bambano #56 üzenetére

    "vajon mit lehet mondani a matávról, ahol 2.5 gigás felhordó hálózaton árulnak 2 gigás előfizetésből 32-64 darabot egyszerre?"

    Leginkabb azt, hogy 25-50x akkora savszelt ad el, mint amennyi van neki. Tovabba mondom megegyszer, neken ezzel semmi problemam nincsen, teljesen ertheto hogy nem azt veszik kiindulopontnak , hogy mindenki 0-24 maximum savszelen tolja. Ezzel semmi gond. Csak nehogymar mi userek legyunk itt a parasztok amikor nekiallunk hasznalni a savszelt amit eladtak nekunk. Nekem ez a bajom, hogy ugy allitod(allitjatok) be, hogy en vagyok a paraszt amiert merek netflixet nezni.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák