Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz bambano #24 üzenetére

    Akkor az előfizető egész pontosan miért is fizet egy rahedli pénzt a szolgáltatónak?
    Ha nekem elad egy 500(garantált 100)Mb-es sávszélt, akkor onnantól kezdve ne sírjon, ha használom is...
    Nem én kényszerítem 500-as csomag árulására, a Netflix 4K-s stream esetén is csak kb. 25Mb-t használ stream-enként.
    Lehet picsogni, de nekem azért erősen úgy tűnik, hogy van miből fejleszteniük, ha kb. szolgáltatótól függetlenül a legkisebb csomag is 100Mb/s kábelen, a műholdas és egyéb alternatív hordozós net meg ehhez képest kb. jócskán feláras.
    Nem volt az olyan régen, hogy a legnagyobb volt a 100Mb-s csomag...

    Vagy azt mondod, hogy mindegyik szolgáltató veszteségesen hajtotta végre a 10x-es sávszélhez szükséges fejlesztéseket?
    Az ISP meg próbálhat dirigálni, de ha nem kartellben teszi, akkor egyszerűen átmegyek egy másik ISP-hez, ha meg kartellben, akkor vállalja a törvényes következményeket...

    (#27) daa-raa: ezért pont nem tudom őket kárhoztatni, hisz ha annyi max sávszéljük lenne, amennyit eladnak, akkor 70-80%-át kihasználatlanul tartanák fent. Így most a garantálttal trükköznek - gondolom, ha azt összeadod, jóval közelebb állsz az elméletileg elérhető max sávszélhez.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák