Új hozzászólás Aktív témák

  • Blindmouse

    senior tag

    válasz #82729984 #59 üzenetére

    "From the moment you get into any Uber product (e.g. uberX, UberBLACK) to the moment you’re dropped off, your ride is covered by commercial liability insurance. That goes for every trip in every city around the world. In the U.S. specifically, ridesharing has become a popular choice—and Uber is the first company to ensure true end-to-end insurance coverage for ridesharing, with drivers on uberX protected by liability coverage even between trips." Biztosítás.
    Adót az Uber maga azért nem fizet, mert a hatályos jogszabályok szerint nem kell neki, mivel nem MO-n üzemel. A sofőrök személyes felelőssége a munkájuk után kapott adók befizetése.

    "Nagyjából 1 nap alatt elintézhető és teljesen ingyen van a vállalkozás nyitása. És az adókulcs is elég kedvező ha van mellette állásod, akkor havi 25e és le van tudva szja, echo stb az összes járulék. " OK, én összesen dolgoztam 12 órát, kb egy hét alatt. Mittudomén mikor lesz a következő alkalom, szerintem lehet jövőre. Tehát lehet valaki Katás egy hétre? Mennyi szopás van vele? Mennyire van felkészülve a magyar állam ilyen típusú foglalkoztatásra? Semennyire.
    Amúgy nem MO-n élek és adózok, szóval megnyugodhat mindenki nem csaltam adót (itt 5000 euró alatt nem kell adószám csak beírni mint egyéb jövedelem. Komolyan azt hiszitek egy netes fórumra beírnám hogy adót csalok?)

    3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

Új hozzászólás Aktív témák