Új hozzászólás Aktív témák

  • Karavik

    veterán

    válasz #45553408 #270 üzenetére

    Velem maximálisan segítőkész volt velem a Telekomos ügyfélszolgálatos kolléga. Még azt is elmondta, hogy Balassagyarmatot 3 toronyról szórják 4G-vel és mindháromról 2600MHz-en (B7). Továbbá informált, hogy a határ menti nagyobb települések esetén 4G-hez 2600MHz frekvenciasávot használnak annak érdekében, hogy kevésbé szórjon át a határ túloldalára. Budapesten mint tudjátok, legnagyobb százalékban 1800MHz 4G lefedettsége van a Telekomnak, de itt is vannak olyan blokkok, ahol B20 800MHz-el be kell segíteni.

    Nyilván nem arra gondoltam, hogy egy ember kérdezze végig minden település ilyen adatait, de pl snapdragonos userek - mint én - simán megkérdezhetik a tartózkodási helyükre vonatkozólag.

    A beszélgetést pedig úgy kell felvezetni az ügyfélszolgálattal, hogy "telefonvásárlás előtt állok és információt szeretnék kérni, hogy lakóhelyemen milyen frekvenciasávokon érhető el 4G/LTE hálózat" vagy hasonló...;)

    Szvsz lehetetlen nincs, csak tehetetlen... ;)

    (#271) H.Istvan25:

    Jogos, de sajnos Magyarországon nincs ilyen lakkosság számára elérhető nyilvántartás (ezt is megkérdeztem)

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

Új hozzászólás Aktív témák