Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    most, hogy megláttam, hogy van hozzászólás, eszembe jutott: még az ED9-nél is jobban tetszik a KZ-ATE,
    a hozzá adott szivacs illeszték is majdnem tökéletes, bár nem memóriahabos, és kicsit nagy nekem, de azért így is használható. majd barkácsolok ehhez is füldugóból. Ami fura, hogy nagyon síkos a műanyag ház, és ezzel együtt a vetőcső, könnyen lecsúszik róla minden, párszor bennmaradt a fülemben.
    valami trükköt megpróbálok majd, ami nem maradandó, és nem is szilvalekvár.
    A 9-est odaadtam egy barátomnak (azt választotta, mert már neki is az ATE hangja tetszett jobban, sportoláshoz azt mondta, zavarná a fül fölötti kábelvezetés), és teljesen boldog vele, írta, hogy sokkal jobb, mint bármi ami eddig volt, ez egyébként a tippem szerint a Sony Z sorozathoz adott gyári füleseket jelenti leginkább. Én 3200 Ft körül vettem mindkettőt, és szerintem baromira megérte mindegyik.
    Az ED-3 és az ED-4 nem volt ilyen meggyőző, de azért korrekt cuccok azok is, csak akkor már sokkal inkább 3200-ért az ED-9 vagy az ATE, mint 2000-ért az ED-3.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák