Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    Azt nem tudom egyébként az egész hátlap kérdés kapcsán, hogy vajon a piac generálta-e az igényt az üveg, prémium hátlapra azóta, hogy vmelyik gyártó próbálkozott vele, és bejött a népnek, definiálva, hogy 'húdehú, innentől ez a prémium, kérem', vagy anno a piac kezdte húzni a száját a karcos műanyag miatt (a fém meg nem opció a vezetékes töltés kapcsán)?

    Lefordítva: a piac nettó be lett hülyítve, hogy a 'prémium' mint olyan üveggel kezdődik és zárul, vagy emögött tényleg van is egy valós igény, hogy eltartott kisujjal az arcunkhoz emelhessük prémium üveg hátú mobiljainkat?

    Az mindenesetre megmosolyogtató, hogy néhány, bátor különcöt leszámítva az üvegszendvics dizájncsodák így is - úgy is többnyire tokban végzik csúszás - és sérülésvédelem miatt, kérdés, hogy egy jól megcsinált, tartós, de szép és a dizájnt abszolút kiegészítő műanyag/nagyrészt műanyag hátlap kiválthatja-e ezt?
    Én pl. kb. i4 óta a kicsomagolást leszámítva nemigen láttam a saját telefonjaim hátlapját :DDD .
    Just sayin'.

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák