Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz WonderCSabo #26 üzenetére

    nem ertem, miert kell igy, szemelyeskedessel kezdened a hozzaszolast| (foleg, hogy szakmai topic-ban, meg ha nem is teljesen on, de a temahoz kapcsolodo szakmainak csufolhato post-ot irtam), mikor az ember probal visszailleszkedni a kozossegbe egy ev kihagyas utan, de ha ettol boldogabba lelked, tedd

    es bar nem tetszik a szamonkero stilus sem, megindoklom, megha nem is vagyok rola szentul meggyozodve, hogy azt erted web-es alkalmazas alatt, ami
    egeszen pontosan azert ezeket demozza az osszes bongeszo, mert ezekkel lehet eladni azokat
    az ajax ugye trendi, a csillivillit meg ugye nem kell hosszan magyarazni (azert ha valakinek nem lenne egyertelmu, kokemeny partasztvakitasrol van szo), a js sebessegtesztek pedig tokeletes e-penis novelok (lentebb reszletezem, ez utobbinak miert van a nullanal is kevesebb jelentossege)

    kerdesed masodik fele nem tudom, honnan jott, de senki, egyetlen szoval nem mondta, hogy a js teljesitmenye nem fontos, en mindossze azt vitatom, hogy fontos-e annyira, mint ahogyan azt beallitjak (Gregorius meg ezt sem, o csupan egy pontatlansagra vilagitott ra a hirrel kapcsolatban)
    a "miert" mindkettonk eseteben az, hogy bar errol mindig, mindenki elfeledkezik, egy oldal megjelenitese nem pusztan javascript futasbol all, ott igen sokminden tortenik meg a hatterben, kezdve a keres kikuldesevel, s a tartalom letoltesevel, mely altalaban onmagaban nagysagrendekkel lassab, mint az oldalon talalhato javascript-ek futasa

    eppen ezert nem ertem, miert van mindenki kiakadva a js sebessegekre, mikor nem fogja eszrevenni, hogy nem 0.025, hanem 0.017 masodperc alatt futottak le az oldalon talalhato script-ek
    akkor sem venne eszre, ha az oldal maga nem harom masodpercig toltodne, s ujabb egy masodperc lenne annak renderelese

    amugy az ajax-os oldalak peldakent hozasa pont nem jo erv egy js sebessegteszt mellett, mert ott nem a js-futtatasi sebesseg szamit, hanem a webszerver valaszideje a tartalom letoltesi sebessege es az oldal (reszleges, vagy teljes) ujrarenderelese

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák