Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz szupermacs #41 üzenetére

    Igazad van, de olcsóbb, mint a volt lehetőségek. Kb. 10.000 HUF összegért eddig 30 GB volt elérhető, ha nem akart valaki flottába átmenni. Nekem 1 TB adatkeret, korlátlan beszélgetés, korlátlan SMS, HBO GO, Spotify kellene egy díjcsomagban havonta maximum 20.000 HUF összegért.
    Farkas díjcsomag: 1 TB adatkeret, korlátlan beszélgetés, korlátlan SMS.
    Farkas díjcsomag havidíj: 9990 HUF 2 év hűség, 14.990 HUF 1 év hűség, 19.990 HUF hűség nélkül.
    Extraként tartalmazhatná a díjcsomag az HBO GO és a Spotify előfizetéseket változatlan áron. Amúgy azért nem korlátlan mobilinternetet szeretnék, mert sokan leterhelnék torrenttel a hálózatot és, akkor nem lehetne rendesen használni. 1 TB adatmennyiség pedig szerintem elegendő az HBO GO nézésre a nap 24 órájában folyamatosan. Torrentezésre pedig szerintem kevés, mert vannak olyan emberek, akik naponta 1 TB adatmennyiséget töltenek le, ilyen esetben szerintem csak adatkorlátozással lehet védekezni.
    Farkas díjcsomag csak egy szerintem megfelelő díjcsomag terv, vagyis jelenleg nincs ilyen díjcsomag.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

Új hozzászólás Aktív témák