Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz noe_01 #16 üzenetére

    My Hipernet Home XXL díjcsomagot használom nyár óta és bárhova megyek otthonról, akkor ugyanúgy tudom használni, mintha otthon lennék. HBO GO rendesen működik vele, böngészés rendesen működik vele, Spotify rendesen működik vele, YouTube rendesen működik vele, stb.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

  • válasz noe_01 #18 üzenetére

    Menet közben is rendesen működik. Huawei E5577s LTE mobil routert használok, amit 0 HUF összegért adott a Telenor. Menet közben tudok filmet nézni, zenét hallgatni, böngészni, stb. nincsenek akadozási problémák és térerő probléma sincs. Még papírt is kértem tőlük, hogy garantálják, hogy nem helyhez kötött a szolgáltatás és korlátlan HBO GO nézést is garantálják. Amúgy nem is kértek helyszín megadást, hogy hol fogom használni, ha csak 1 helyen használhatnám, akkor nem kötöttem volna velük szerződést, mert nekem fontos, hogy bárhol és bármikor tudjam a mobilinternetet használni. Telenorral való szerződéskötés előtt a Telekom mobilinternetét használtam. Nem volt probléma a mobilinternettel a Telekomnál sem, de kb. 20.000 HUF összeget fizettem minden hónapban azért, hogy bárhol és bármikor tudjak mobilinternetezni, de a Telenornak köszönhetően kb. 10.000 HUF összegből megkapom azt, amit a Telekomtól kb. 20.000 HUF összegért. HBO GO nézésének korlátlansága nekem fontos, a Telekom 9900 HUF összeget kért ezért minden hónapban, a Telenor pedig nem kér érte plusz pénzt és az HBO GO árát tartalmazza a My Hipernet Home XXL díjcsomag.

    Telekom: korlátlan opciók (890+1890+5590+9900=18.270 HUF) + HBO GO (2490 HUF) = 18.270 + 2490 = 20.760 HUF
    Telekom korlátlan opciók havidíj: közösségi oldalak 890 HUF, böngészés és e-mail 1890 HUF, éjszakai net 5590 HUF, TV és film 9900 HUF
    Telenor: My Hipernet Home XXL = 9990 HUF
    Telenor korlátlan opciók havidíj: böngészés és e-mail 0 HUF, MyTV és HBO GO nézés 0 HUF

    Huawei E5577s LTE: https://www.telenor.hu/router/huawei/e5577s-lte/feher?tarifa=161#!account=3

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

  • válasz szupermacs #41 üzenetére

    Igazad van, de olcsóbb, mint a volt lehetőségek. Kb. 10.000 HUF összegért eddig 30 GB volt elérhető, ha nem akart valaki flottába átmenni. Nekem 1 TB adatkeret, korlátlan beszélgetés, korlátlan SMS, HBO GO, Spotify kellene egy díjcsomagban havonta maximum 20.000 HUF összegért.
    Farkas díjcsomag: 1 TB adatkeret, korlátlan beszélgetés, korlátlan SMS.
    Farkas díjcsomag havidíj: 9990 HUF 2 év hűség, 14.990 HUF 1 év hűség, 19.990 HUF hűség nélkül.
    Extraként tartalmazhatná a díjcsomag az HBO GO és a Spotify előfizetéseket változatlan áron. Amúgy azért nem korlátlan mobilinternetet szeretnék, mert sokan leterhelnék torrenttel a hálózatot és, akkor nem lehetne rendesen használni. 1 TB adatmennyiség pedig szerintem elegendő az HBO GO nézésre a nap 24 órájában folyamatosan. Torrentezésre pedig szerintem kevés, mert vannak olyan emberek, akik naponta 1 TB adatmennyiséget töltenek le, ilyen esetben szerintem csak adatkorlátozással lehet védekezni.
    Farkas díjcsomag csak egy szerintem megfelelő díjcsomag terv, vagyis jelenleg nincs ilyen díjcsomag.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

  • válasz <Lacy85> #43 üzenetére

    Nem megfelelő nekem az ajánlat, mert, ha megszűnik a bárhol használhatóság, akkor csak otthon tudnám használni. Csak a MyTV csomagot tartalmazó díjcsomag használható bárhol bármikor úgy, hogy a Telenor írásban garantálta nekem, viszont a MyTV csomag nélkülit nem akarták írásban garantálni, ezért nem azt kötöttem meg. Nekem fontos, hogy amíg nem kapok 1 TB adatkeretet, addig korlátlan legyen az HBO GO nézés és írásban csak a My Hipernet Home XXL díjcsomagnál garantálták a korlátlan HBO GO nézést. Nekem fontos, hogy írásban garantálva legyen az, amit ígérnek és csak a My Hipernet Home XXL díjcsomagnál teljesül a bárhol és bármikor használhatóság korlátlan HBO GO nézés úgy, hogy aláírják a papírt és lepecsételik.
    Szerintem így lehetne az otthoni mobilinternet csomagokat megkülönböztetni:
    - Hipernet Home: bárhol bármikor lehet használni, amíg nem vonják vissza.
    - My Hipernet Home: bárhol bármikor lehet használni, Telenor garantálja ezt, amíg él a szerződés.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

  • válasz szupermacs #44 üzenetére

    Igen, ezt használom otthon, útközben, vagy ahol éppen vagyok. Nekem fontos, hogy bárhol bármikor tudjam a mobilinternetet használni arra, amire szeretném.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

  • válasz akom #47 üzenetére

    Korlátlan HBO GO használatot garantálják és azt, hogy nincs helyhez kötve a mobilinternet. Ezt szoktam én a bárhol bármikor szavakkal megfogalmazni, mert ahol megfelelő a tárerő és megfelelő hálózat van, pl. LTE, akkor használni tudom a teljes adatkeret elfogyása esetén is ott, ahol a hálózat megfelelő az HBO GO használatához.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

  • válasz szupermacs #48 üzenetére

    Nemzetgazdasági Minisztérium bankszámlájáról kapok pénzt minden hónapban életem végéig. Vagyis a költségvetés terhére fizet nekem pénzt a magyar állam életem végéig és ebből a pénzből kell élnem életem végéig. Nekem nagyon fontos a mobilinternet, mert csak ezzel tudok bárhol bármikor internetezni, ahol van térerő és megfelelő a hálózat.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

  • válasz Narxis #51 üzenetére

    Nem kapok a magyar államtól segélyt. Kártérítésből élek. Úgy jön ide, hogy nekem nem kell nyugdíjra félretennem, ezért más pénzügyi rendszerem van, mint az átlagembereknek. Nekem nem drága a mobilinternet, mert nekem fontos az, hogy bárhol bármikor tudjam használni az internetet. A helyhez kötött vezetékes internet nekem probléma. Lehetne olcsóbb a mobilinternet, de ahhoz flottába kellene menni és jelenleg nem szeretnék flottába menni. Megfigyelésem alapján a flottáknál a Telenortól lehet olcsón mobilinternetet venni, ami képes a vezetékes internet leváltására. Ha nem szeretne valaki flottába menni, akkor a Telenor tud jelenleg olyan ajánlatot adni, ami kiválthatja a vezetékes internetet. Akinek nem megfelelő a Telenor ajánlata, annak a vezetékes internet vagy a flotta marad lehetőségként. Pl. kevesebb, mint 5000 forintért van olyan mobilinternet, ami korlátlan, de ehhez a flottába kell belépni és ebben az esetben is a Telenor hálózatán megy a korlátlan mobilinternet.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

  • válasz Penge_4 #60 üzenetére

    Ha szabályosan mész át a zebrán és fékezés nélkül elgázol egy rendőr alezredes és túléled. Velem ez megtörtént 6 hetes koromban, de a keresztapám a helyszínen meghalt. 100%-os munkaképesség csökkenést okozott a baleset és ezért kell a magyar államnak kártérítést fizetnie, ha meghalok, akkor nem kell a magyar államnak kártérítést fizetnie.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

Új hozzászólás Aktív témák