Új hozzászólás Aktív témák

  • Már várjuk a következőt! Én is kisebb embertömegre számítottam, viszont felkészültebb előadókra. Valahogy nagyon az egyszerű utcai 1bites userre készültek, de egyelőre erről a közösségről lehetett sejteni, hogy elég sok power user lesz (ahogy láttam, volt is), és sztem túl általánosak voltak az előadások. (persze ha később nagyobb arányú lesz az "utcáról betévedtek" aránya, akiket esetleg annyira nem hoz lázba egy-egy telefon, csak hasznánli akarják, akkor ezzel már vigyázni kell, de most még ez nem volt jellemző) Néhány javaslat és észrevétel, semmiképp sem fikázásnak, hanem építő jellegű kiritkának kell tekinteni őket, csak kicsit nagy hévvel írtam össze őket :D mert azért lelkesítő volt ennyi telefon és érdeklődőt egy helyen látni
    - NEM VOLT INTERNET A KIÁLLÍTOTT TELEFONOKON!!!!!!44!!!négy!!! ezt így hogy? :W biztos nem egyszerű megoldani (hááááát pedig annyira nem is lehet bonyolult), de készülékek fontos fonkcióinak a háromnegyedét emiatt nem lehetett kipróbálni, ráadásul mindegyik gyári állapotban volt, semmi third party program. Ennek úgy kellett volna mennie, hogy minden telefonon lehet próbálgatni a browsert meg az emailklienst meg a zenelejátszót (vagyis fel vannak töltve tartalommal), be van lőve mindegyikre egy erre a célra regelt twitter, facebook, gmail stb account, és lehet egymásnak tolni a kontentot (akár a különböző gyártók is egymásnak), és mindegyiken fönt kellett volna lennie pár programnak, amivel lehet reklámozni az adott platformot, és amik a nem azt a platformot használó usereket érdekelhetik. Ezek nélkül - kicsit sarkítva - csak az lehett próbálgatni, ahogy a készülék belép a menübe meg kilép... :W
    - A hangosítással még nem lett volna alapvetően baj, de az a néhány gerjedés/reccsenés/sípolás közelről elég fájdalmas volt.(Maxra tekert erősítőből nem húzzuk ki a kábelt :))
    - Kicsit meleg volt és hamar elfogyott a pogácsa :)
    - Gondolom, hogy ez a legkevésbé egyszerű kérdés, de nem volt Samsung és Nokia és Apple (vagy T-Mobile, igazából mindegy). Személy szerint egyelőre senki sem tudna rábeszélni iPhone-on vagy HTC Desire-ön kívül más telefonra, de egy ilyen összejövetelnek az is fontos célja lehetne sztem, hogy legalább ilyenkor megnézzük az általunk kedvelt/használt platformokon/készülékeken kívüli életet.
    Szóval keep up the good work, see you next time!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák