Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz moonman #10 üzenetére

    :DDD De azért nem mindig egészséges minden frissités. Igaz, most speciel nem MS-ről beszélek, de lehet, hogy azzal is voltak gondok. Frissitettem vírusírtót, és majdnem megnyekkent a gép a frissitéstől. :DDD Vagyok olyan idióta, és néha-néha rendszeressen megveszek eredeti játékokat. Főleg a Battlefiled sorozatot vásárolgatom, megjelenés napján akár. Aztán, kb egy hét, és jön hozzá egy pecs, amivel elrontanak pár dolgot, és ezt játszák a (nem)"kedves" EA Games "programozói"! :C Tehát, erős fentartásaim vannak a frissitésekkel kapcsolatban. Természetessen, valamilyen szinten főleg az MS-ben kénytelen megbízni az ember, de erőssen ajánlott "okosságok" alkalmazása. Bár elég hülye megoldásnak tűnik, de pl nálam van egy "C" partició (mint mindenki másnál persze), de erre nem rakok semmi extrát, max rátelepítek progikat, játékokat (de nem tárolok rajta képeimet, se semmi személyes fontos cuccot). Majd, ha nagyon kezd gázos lenni a dolog esettleg (a frissitések ellenére is), csinálok egy format C-t, oszt csá. Van egy telepitő dvd-m, ami vissza rak egy alapot, pár driverrel, amelyel müxik normálissan a gép, és utánna jöhetnek esettleg a telepitések újra. Igaz, macera, de már hozzá szoktam. :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák