Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Benőke #466 üzenetére

    Telepítéskor a C:\Program Files (x86)\Opera\ helyett más elérési útvonalat adok meg és egyúttal az AppData és a Local útvonalának neve is változik és az unistallnál ugyanúgy eltávolít mindent, mint az alapértelmezett útvonalon lévő szoftvertnél.

    zoltanz: Szóval ha zárt forráskódú szoftverből két példányt futtatok, akkor a Linux megkattanhat. Ilyet se tapasztaltam még Windows-on, egy-két trógerebb szoftverrel volt olyan, hogy az egyik futtatott példányban végzett módosítást a másik futtatott példány bezárása után nem jegyezte meg, de össze még nem akadt soha.

    [ Szerkesztve ]

  • Penge_4

    veterán

    válasz Benőke #490 üzenetére

    Én Ubuntun a Java Runtime-ot szedtem le függőségestől, aztán még mindig ott volt a jre6-sun könyvtár.

    Egyébként ne tereld a lényeget, arról volt szó, hogy adva van egy végleges Opera és adva van egy olyan Opera, amit mindig frissítek a legújabb snapshotra.
    És ez a kettő külön.

    zoltanz: Mint mondtam, nekem túl fícsörszegény mindkettő. Sokáig kerestem normális mediaplayert, ez volt az egyetlen, ami minden igényemet kielégítette. Ha meg Linuxot csak kompromisszumokkal tudok használni, akkor semmit sem ér az egész. Így vagyok az MSO2007-tel is. A szalagos eszköztár és az excel multistringes autószűrő kell. A vicces PPS-ekhez való ActiveX-es markókat majd kifelejtettem. :D

    dabadab: Hogy ki kitől mit nyúlt le, végfelhasználó szempontjából lényegtelen.

    Egyébként ha tényleg ilyen "lenyúlás", akkor azt mond meg, hogy a Linuxos közösség miért nem vág vissza azzal, hogy csinál egy ugyanolyan profi lejátszót, mint a K-MPlayer, GPL licensz alatt?

    sh4d0w: "Az mplayer bármelyik lejátszónál különb"

    Biztos különb, csak frontend nélkül Terminálból elég frusztráló érzés irányítani. Normális frontend meg még nem készült hozzá, az SMPlayer már közelít, de a K-MPlayer szintjét még nem érte el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák