Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyix

    őstag

    válasz Fooler89 #25 üzenetére

    Én próbáltam vistát, sőt 1,5 éve az megy a játékos gépemen. xp ment 4 évig(persze előtte volt me, 98, 95 3.11), xp x64 is volt. 7-még nem, de a vliteolt vista lightomnak köszönhetően tudom milyen lehet (mivel lényeges, nagy újítás nincs benne), és azt kell hogy mondjam, hogy fejlődik (rendszeresen részt is veszek a "vista szarlassúnincsbennesemmiújítás, a 7 meg kurvajó meg az xp is" flémekben vista oldalán, mert ugye ilyenkor tömény faszságot hordanak össze róla, miközben a win7-et imádják, azokkal a funkciókkal, amik a vistában még "szarfoslassúlefoglaljaamemóriát"-nak számítottak, szóval ennyire vagyok elvakultan m$ gyűlölő... ja meg még az apple vérfanboyok hülyeségeivel szemben is szoktam védeni a wint). Mindig megvédek egy rendszert ha faszságokat írnak róla, függetlenül attól hogy mennyire utálom/szeretem. Persze legtöbbször win vs lin flame alakul ki, mert úgyis benyögik a linuxal kapcsolatos valótlan, vagy már rég valótlan marhaságokat, hogy így szar meg úgy...
    Viszont ettől függetlenül a linuxot még mindig jobbnak tartom(stabilabb, egyszerűbben használható, nem zsákbamacska, és ingyenes), és szívesebben használnám azt a fő gépemen (ha nem játszanék). És ha körülnézek a gépemen, azt látom, hogy direkt akarás nélkül, a játékokon kívüli szoftvereim 90%-a free, 70% opensource, 60%-a multiplatform, és mindre lenne alternatíva linuxon ami nem multiplatform.

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák