Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz King Unique #409 üzenetére

    Se az oktatást, se az MSO-t nem én hoztam fel ;)

    Akárhogy csavarod, meg kiforgatod, sokkal több pénzbe kerül az iskoláknak M$ termékeken taníttatni generációkon keresztül, mint a teljesen ingyenes megoldásokon.
    Régen nem volt ingyenes megoldás, most már van, ezt el kell fogadni. Már nem mindenben a redmond a nyerő (enyhén szólva), dolgozd fel.
    "Netalán iskola +ba, FSH alapítvány, vagy a TDF fogja fizetni az MSO tanfolyamot a diáknak, ha mégis elvárják az ismeretét?"

    Már leírtam, de leírom még1x. A közoktatásban nem tanítanak olyan durva szinten MSO-t sem, hogy emiatt ki kelljen borulni, ha LO-ról kellene MSO-ra átszokni. Sem fordítva. Az hogy neked nehézséget jelent, az egy másik dolog.

    "No meg hiába ingyenesek az alternatív megoldások, meg is látszik, hogy x év alatt más előnnyel, plusz szolgáltatással nem tudták kínálni a termékeiket és amint egy MSO ingyen elérhető oktatási célra, máris adott, melyiket választják inkább."

    Amíg az M$-nek olyan az üzletpolitikája, amilyen, meg amíg valaki(k)nek anyagi érdekei fűződnek ahhoz, hogy fizetős rendszert használjon mindenki, addig ez így is marad.

    A leírásodból viszont eléggé úgy tűnik, hogy te tényleg azt szeretnéd, hogy mindenki az örökkévalóságig csak és kizárólag M$ termékeket használjon, és fizessen mint a katonatiszt.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák