Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz fordfairlane #98 üzenetére

    egyetértek azzal, amit mondasz, viszont én pont azért érzem felemásnak a helyzetet, mert miközben az otthoni felhasználó tud okostelefont és tabletet használni, addig mindez céges környezetben (ahol igazán jól ki lehetne aknázni azok üzleti lehetőségeit is) csak nyögvenyelősen, mert a 2 nagy gyártó inkább a tartalomfogyasztó végfelhasználókra lő. de ettől még igény igenis lenne a microsoftos mobil cuccokra, viszont nem bírják normálisan meglépni a dolgot, vagy pedig túl nagy az előnye a másik két gyártónak, nem tudom. tényleg nem tudok még csak jósolni sem, mi lesz a mobil gépek jövője, mert egyrészt nagy a növekedés, másrészt lassul, harmadrészt kezd a nagy hype-lufi is kipukkadni, mert hiába szép, jó, gyors és csodás, nem lehet a megszokott teljes értékű eszközként használni, mert a bevitele - lássuk be - ötletes, de csak tartalomfogyasztásra jó.
    mindegy, messze vezetne ez a beszélgetés, mert már eléggé offtopik is, a te véleményed az ami, én nem temetném még az MS-t, van még akkora előnye, hogy ha összekapja magát, talpra áll vagy átalakul. szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák