Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecow

    aktív tag

    válasz moonman #95 üzenetére

    Ugyan miért nem lehet dolgozni egy mai "média" tableten, és mitől munka eszköz egy tablet PC? Én már láttam SAP szotvereket iPad-en, vagy az is valami média izé? Mitől más iPad-en dolgozni, meg más tabletPC-n? Én nem tekintek rájuk ölbe tehető média lejátszóként, te akarod a számba adni. Én érintés vezérelt kb 7-10"-os kijelzővel rendelkező hordozható informatikai eszközként tekintek rájuk, mind a tablet-re mind a néhai tablet/UMPC-re.
    "mitől alakítaná át a piacot egy célgép?"
    Értem tehát az a sikeres ami nem sikeres, és mint tudjuk az a gyanús ami nem gyanús. Ez a tablet pc meg célgép dolgot hanyagoljuk, te is tudod, hogy az MS-nem annak szánta (ez akart lenni szerintük a notebook utáni következő lépés a mobile computingban), az hogy ez lett belőle, többek közt technológiai okokból az más kérdés. Azt, hogy használják-e megint nem vitatta senki, a kérdés hányan. Az a lényeg, hogy én elvagyok tévedve, te viszont tisztán látsz mindent, jól van.

    De igazából hanyagoljuk a dolgot, mert én egészen eddig a hszm-ig meg sem említettem az iPad-et te viszont végig csak azt ócsárolod, nyilvánvaló okokból, hitvitába meg keveredjenek a hittérítők.

    [ Szerkesztve ]

    Nyergeld meg a nagyot

Új hozzászólás Aktív témák