Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz kilua #16 üzenetére

    Csak nem tudom, ez hogy skálázódik, mi az alap követelmény? Pl. olyanra nem is számítok, hogy egy már 10 éves játék, de ami MÁR nem indult el a gépemen a rendszerkövetelmények miatt, pl. Stadia-n mégis jól fog futni rajta. Tehát az egész rendszernek van egy alap követelménye így is, ami alatt szerintem meg se moccan. Ne ezt kellett volna kitalálni inkább, a skálázást, hogy a "real" rendszerkövetelményeknek megfelelőek legyenek az "új" rendszerkövetelmények. Azt hiszem érthető. De szerintem egy mai játék FHD-ban futtatásához ugyan az a vas kell majd, mint egy 10 évvel ezelőttihez. Itt van elszúrva, ill. jóval bonyolultabb lett volna megoldani, lehet, de akkor is, sokkal több potenciális játkost bevonzana a dolog. (Tudom, ez gyak. egy video stream, amit vagy tud rendesen dekódolni a rendszer, vagy nem.) Az is érdekes milyen kódolásuak ezek stream-ek és hogy mennyire vannak optimalizálva a böngészőkhöz? Nem lenne tényleg jobb egy külön, saját "Streamer" app, pl. Windows-ra, ehelyett a böngészős eröltetesdi helyett, amit agyba-főbe lehetne csak erre optimalizálni? Én ezt a böngészőhöz kötöttséges sem értem alapból...

Új hozzászólás Aktív témák