Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cog777

    senior tag

    válasz =Mentor= #39 üzenetére

    Az atlag embernek boven lenne oka nem szeretni az MS-t.. csak eppen laikusok, fogalmuk sincs h miert krepalt be az oprendszer es a dokumentumok. Eleg felhozni azt peldat hogy egy evtizedik nem foglalkozott az MS az autorun virusokkal. Nekem par honapja OneDrive alatt adatvesztesem volt, athelyeztem par alkonyvtarat es onnantol elerhetetlenek lettek a bennuk levo fajlok. Ezert fizettem elo Dropboxra mert elegem volt az MS toketlensegebol, dp stabilan mukodik linux, Mac OSX, Win, Android, IOS, BB alatt :)

    Teny hogy mindenkinek mashol van a tolerancia szintje, de mivel latom az inkompetens hozzaallast az MS reszerol sok dologgal kapcsolatban ezert nem csodalkozok hogy az erovel terjesztett platform fokozottabb erzelmi reakciot valt ki foleg a szakertokmabeli korokben :)

    A mostani okostelefonok koraban bizony a nagyfelbontasu kamera a divat. Ami azt jelenti hogy "pillanatok" alatt betellhet ha csak fotokra es videokra hasznalod. Ha egy esemenyt "ledokumentalok" akkor kb 1GB megy el. Arra nem is gondolok amikor feltoltesz egy kesz videot megosztasra, vagy egyeb "geek" dologokra.

    Igy nem is ertem miert nem probalja jobban megszerettetni az MS a halovanyan teljesito platformjat.

    HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

Új hozzászólás Aktív témák