Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    csak egy valamit felejtenek el, illetve kettőt

    1: AppStore: rövidítés, application store
    2: .app az apple osx-én létezik, a programok mappáinak van rejtett .app kiterjesztése, ezért terjedhetet el az app mint szótöredék, vezsek egy app-ot

    MS-en max exe store lehetne, de ez egy kicsit nyelvtörő :)

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • biker

    nagyúr

    válasz doc #34 üzenetére

    Amig az osx-en pl skype.app amit futtatok, windozon meg skype.exe addig lehet App store meg Exe Store :)

    Mert akarmennyien horognek ellene, egyelore minden osx alkalmazas .app kiterjesztesu
    Linuxon meg lehetne bin store :), ja, ott mar vannak tucatszam csomagkezelo progik...

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • biker

    nagyúr

    válasz moonman #56 üzenetére

    a tablet-et sem ők találták ki, csak nekik sikerült először annyira lebutítani az egész koncepciót, hogy az átlag Apple-vásárló is megértse... szvsz az iPad a "tablet" megcsúfolása.

    mi mást vártam olna...
    igen, sokkal jobbak a ceruzával körülményesen piszkálható olcsó szarok, mint az iPad :)

    nem nagyon követem a tablet piacot, mert egy gép volt, ami kellően felcsigázott, használtam is 4hónapig, de az nem tablet volt, csak tablet-netbook (gigabyte t1028), de elég volt.
    iPad-al azonos kategóriát képviselő gép talán a Galaxy tab, és itt vége is a versenynek, nem?
    a többi az min 1, de inkább 2-3 tulajdonságban is gyengébb, vagy nem megy 10+ órát, vagy nem multitouch, vagy nem 1kg alatti, vagy nem 10"-os, sorolhatnám.
    Akkor miért fáj, hogy sikeres?

    majd ha lesz elérhető tablet ubuntu netbook vagy win7 alapon, esetleg fullos android 2.2 vagy magasabbal, ami 10", 1024xakármennyi, 10+ órát megy, és 70dkg, és van benne 32/64gb ram, nem nekem kell SD kártyát tenni bele, akkor mutass rá, megnézem, hátha olcsóbb is, bár kétlem, a galaxy tab is drágább

    érintős telefont igen, gyártanak ezren, de multitouch-ot már kevesebb mint 10 talán, és utána gyorsan véget ér a verseny.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák