Hirdetés

2018. június 24., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) -szp-

-szp-
(senior tag)

Érdekes módon nem ez volt a történelem legveszélyesebb játéka, de azért a legtöbb toptizes válogatásba belefér. A többi sem semmi egyébként :DDD

[ Szerkesztve ]

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#2) attila9988 válasza -szp- (#1) üzenetére

attila9988
(PH! addikt)

Nagyon jó ez a lista.... a gyerekujjakat faló baba az brutális.... :D

„Csak a kis titkokat kell rejtegetni, a nagyok titokban maradásának biztosítéka a köznép hitetlensége” (Marschall McLuhon)

(#3) oriic válasza -szp- (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nálam továbbra is ez viszi a prímet:

[link]

Tényleg sugárzó anyagok voltak benne. :W

De ott volt a Radiomscope is. :(

[link]

[ Szerkesztve ]

Monster Hunter World (Lemezes, alig használt) 6000 Ft Érdeklődni PM-ben lehet ---> https://goo.gl/xWSiAs

(#4) -szp- válasza oriic (#3) üzenetére

-szp-
(senior tag)

Csak egy évig árulták és 1950-51-ben 50 dollárért talán nem olyan sokan vették meg... mondjuk kíváncsi lennék mit gondoltak a készítők... :F

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#5) oriic válasza -szp- (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Egy olyan korban, ahol szinte mindenre a radioaktív dolgokat használtak? A pénz volt a lényeg, mi más...

Egyszer gimiben fizika vagy kémia órára hozott be a tanár egy órát aminek világított sötétben az óralapja. Mint kiderült valami enyhe sugárzást bocsátott ki, és még engem röhögtek ki amikor a terem másik végébe menekültem, hogy vigyék távol tőlem azt a valamit...

Monster Hunter World (Lemezes, alig használt) 6000 Ft Érdeklődni PM-ben lehet ---> https://goo.gl/xWSiAs

(#6) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#3) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(PH! kedvence)

Ebből is lehetne scrap-elni radioaktív anyagot, mint a Fallout 4-ben a Blast Radius társasjátékból. :)

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#7) Kopi31415 válasza oriic (#5) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

"Mint kiderült valami enyhe sugárzást bocsátott ki, és még engem röhögtek ki amikor a terem másik végébe menekültem, hogy vigyék távol tőlem azt a valamit..."

Attól, mert a többiek nem voltak szakértök, a kiröhögés jogos volt. ma is lehet venni gyengén sugárzó anyaggal müködö világító órákat, ahol az kell. Csak nem uránnal müködik. A füstjelzök is zömében radioaktív anyaggal müködnek. Gimisként nálunk is fordult elö kisérlet radioaktív anyaggal- hogy egy konferencián, vagy órán, esetleg fakultáción, már meg nem mondom, de sehol nem kellett nagyon küdeni az anyagért, a közelébe lehetett menni.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#8) oriic válasza Kopi31415 (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Lehet hogy most van ilyen, de az az óra egy 60-70 éves példány volt. Én paráztam tőle, akármennyire is ciki.

(#9) Cathfaern válasza oriic (#8) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Akkor remélem nem eszel banánt, és nem utazol repülőn :) ([link])

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#10) -Skylake- válasza Cathfaern (#9) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Huu , tok jo ez az abra , koszi !

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#11) blackrulz válasza oriic (#8) üzenetére

blackrulz
(PH! nagyúr)

nem ciki, de

"és még engem röhögtek ki amikor a terem másik végébe menekültem, hogy vigyék távol tőlem azt a valamit..."

ez azt sugallja hogy most is úgy érzed, hogy ez volt a helyes cselekedet, ami viszont azért picit az.

persze visszatekintve a múltba szörnyülködhetünk hogy régebben mit hittek amikor a higanynak tulajdonítottak gyógyító hatást, és egészen biztos vagyok hogy 100 év múlva élők is néha vakarni fogják a fejüket hogy ezekkelmivolt...

de azért az 1800-as évek végén voltak jó dolgok is ;]

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#12) wesder válasza oriic (#3) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Mit csinàlsz Johny fiam?
Atomjeaktojt apa! :DDD

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#13) Kopi31415 válasza wesder (#12) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Apa, nézd, atombomba lett!

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#14) Tertius válasza oriic (#5) üzenetére

Tertius
(kvázi-tag)

Ezt ajánlom olvasmánynak. Anno a "fénykorban", mindenre "Az Atom" volt a megoldás, míg rá nem jöttek, hogy veszélyes is lehet. Voltak olyan gyógyszerek, amelyeket úgy szedtek, mint ma a Béres-cseppet. Volt egy fickó, aki napi egy üveggel ivott meg radioaktív tartalmú cuccot. Sokan szenvedtek emiatt, és sokan meg is haltak. A fent említett rádium-lányok egy olyan gyárban dolgoztak, ahol radioaktív festéket használtak arra a célra, hogy valami a sötétben is világítson (lásd az általad említett óra). A lányok festették ezeket a cuccokat, nyalták (nedvesítették az ecsetet), és utána ők maguk is világítottak. A kevésbé poénos része a borzasztó szenvedés volt, amelyen később keresztülmentek, kihullottak a fogaik, a hajuk, és a klasszikus sugárbetegség jeleit mutatták. Itt kicsit tekerve vannak képek az áldozatokról, de CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK AJÁNLOM, mert nem vidám képek.

Ám ez még hagyján, egy idő után ez persze feltűnt, de még vagy 20 évbe és rengeteg energiába, lobbiba került, míg a cégekre rá bírták nyomni a szabályozást. Az ment, mint ma: a cég fizetett egy szakértőt, aki megmondta a frankót, hogy az márpedig egészséges.

[ Szerkesztve ]

(#15) Redneck

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

A régi nem volt rossz, de nehezen képzelem el hogy szülői felügyelet nélkül játszott vele a gyerek. Kicsit veszélyes holmi.

Az újról pedig az a véleményem mint a gagyi 3D nyomtatókról. Feleslegesek és lassúak, legalábbis egyelőre.

A régi sugárzó és egyéb veszélyes játékok hihetetlenek. Ezeket tényleg forgalmazták? :( :W

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#16) bepken válasza Tertius (#14) üzenetére

bepken
(PH! addikt)

mi a francért kellett nyalni azt az ecsetet? nemár...ez nagyon gáz :/ - mondjuk nem mintha ezen az "apróságon" múlott volna szegéneknek...bakker :(

érdekes dolgokat írtok egyébként, nekem spec fogalmam sem volt arról, hogy régen ilyen extrém aberrált játékokat dobtak a gyerekek elé. manapság azért remélem, hogy egy normálisabb gyártó már nem merne hasonlót meglépni.

╔═══ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ══╗ ╚═════════════════════ Xiaomi Mi A1 ════════════════════╝

(#17) Kopi31415 válasza bepken (#16) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Ha nem ismered a hatását, hogy viselkedj másképp? Utólag mindig okos az ember. Sokkal több tudással.

(#18) zseko válasza oriic (#3) üzenetére

zseko
(PH! kedvence)

Nálam is, de a többi sem rossz: [link]

(#19) azbest válasza Tertius (#14) üzenetére

azbest
(PH! nagyúr)

Ha lehet választani, akkor tényleg inkább a homeopátia hülyeség terjedjen. Az akkor jó, ha nincs benne semmi :D

(#20) HXY

HXY
(PH! addikt)

Kíváncsi vagyok hogy mikor jön az első házi official Lego nyomtató készlet.

(#21) kymera

kymera
(senior tag)

Nem semmi játékok :Y

478,754,775,939,AM2 - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#22) janos1988

janos1988
(PH! addikt)

Azaz. Adjatok csak a mai kor gyermekenek a kezebe ilyen jatekokat. Fel is gyujtja vele a fel varost. :))

https://index.hu/velemeny/2018/04/09/valasztas_ilyen_orszagban_elunk/

(#23) flashpointer válasza HXY (#20) üzenetére

flashpointer
(senior tag)

Olyan minőségben sosem.

(#24) bigyo108

bigyo108
(fanatikus tag)

A hozzászolásokban van az érdemi információ :)
A cikkben bemutatott játék , az nulla, értelmetlen tévút.

- bocs - :R

Üdv: Bigyó ( http://www.phmegbizhatosag.atw.hu ) ÉN OTTVAGYOK !!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.