Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz FTeR #20 üzenetére

    Ahogy a screenshotok alapján elnéztem ezt a Morro-t még én is lefordítom egy .lng fájlból a szerény angol tudásommal. Ha teljeskörű supportot adnak rá, az más.
    Az is tény, hogy ezt egy értelmes cég úgy oldaná meg, hogy kiírja nagy piros betűkkel, hogy ha kell, akkor töltsd le angolul, de támogatás nincs rá (frissítéseket kapsz), úgyhogy ezt saját felelősségedre tedd meg.

    Miért nem képes ilyesmire soha az MS? És itt most nem magam miatt, mert én egyéb más okokból is amerikai területi beállításokkal használom a gépet, de ha valamelyik kevésbé hozzáértő ismerősömnek felteszem ezt az ingyenes vírusirtót, akkor nem lehetek biztos benne, hogy biztonságban lesz-e a gépe, vagy egyszercsak azt mondja a Morro, hogy hoppá, magyar XP-t/Vistát detektáltam, innentől nem frissül a definíciós adatbázis.

    mégsem tolhat a képetbe egy random nyelvet.

    Az angol nem egy random nyelv, az angol egy világnyelv. Valamennyit illene értenie annak, aki számítógépet használ, akárcsak ha kimegyek mondjuk Amerikába és beülök egy taxiba nem várhatom el, hogy a sofőr beszéljen magyarul, de ettől függetlenül nem kell végighúznom az autó oldalán egy olvasóberendezésen az amerikai személyimet, mert feltételezik, hogy ha beülök, akkor tudok angolul, függetlenül attól, hogy mely ország állampolgára vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák