Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    válasz Krugszvele #16 üzenetére

    És ha én wifin keresztül netezek rajta, akkor már nem is okos a telefonom? :DDD

    De komolyra fordítva: nem teljesen tudok egyetérteni azzal a vélekedéssel, hogy attól okos a telefon, hogy 0-24-ben fent van a (mobil)neten. Szerintem attól okos, hogy megvan benne a lehetőség arra, hogy - egyfajta számítógépként - a megfelelő applikáción keresztül különleges feladatokat lásson el. Akár offline. ;)

    Én amúgy azért nem használok mobilnetet, mert napi kb. 10 órát a gép előtt online vagyok, és összességében a nap kb. 90%-ában wifi közelben vagyok. Így semmi szükségem mobilnetre. (Természetesen tudok mobilnetet bekapcsolni a telefonomon, ha szükség van rá, de ez ritka.)

    És persze a legkomolyabb ellenérzésem a mobilnettel kapcsolatban az itthoni ára. Szánalmas, hogy a magyar fizetésekhez képest milyen irreálisan drága itthon ez is (ahogyan a percdíjak, a készülékek, és sok más is drágább, mint Nyugat-Európában, miközben itt töredék fizetések vannak...). :(((

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák