Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz proci985 #31 üzenetére

    OFF:
    Hali! Láton nagy film és kiadó szakértő vagy. :) Tudnál nekem segíteni abban, hogy Bud Spencer - Terence Hill filmeket honnan lehet megszerezni normális minőségben? A bolti 500-1200 Ft-os változatok közül a legtöbb ótvar képminőséggel, és csúszó hanggal van megáldva, valamint hiányzik belőlük pl. csomó hangeffekt, háttérzaj, stb.
    Egyszerűen nem hiszem el, hogy annak idején ilyen ócskán csinálták meg a hangot, azt meg pláne nem, hogy a Kincs Ami Nincs eleje miért a mondat közepén kezdődik, illetve pár másik film esetén miért jóval kisebb a felbontás a DVD minőségnél? (nem a régi film rossz minősége miatt lesz pixeles...)

    Előre köszi! :R

    ON:
    Én a legtöbb esetben, az eredeti DVD-ről szépen leszedem a reklámot, és a figyelmeztetéseket, és kiírom egy másik lemezre, vagy ISO file-ba (természetesen újratömörítés nélkül)... :K Az, hogy ezután mi történik vele, az attól függ, hogy mennyire vagyok mérges az okozott kellemetlenség miatt. :U

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz proci985 #31 üzenetére

    Ebben egyetértek, a ne lopj reklám a bolti legális dvd elején nagyon lol.
    És szerintem meg lehetne piszkálni vele kapcsolatban az ártatlanság vélelme témakört is, ráadásul úgy, hogyha megvetted, akkor nem vélelmezni kell az ártatlanságodat, hanem bizonyítottad a kasszánál.

    Szóval megérne ez egy jó nagy sallert a kiadók felé...

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák