Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz anulu #6 üzenetére

    Kíváncsian várom, hogy hol találtad a "jobb" szót. :) A "más" szó lenne a helyes.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz anulu #9 üzenetére

    Igen, jobban terjed a volt munkahelyemen a Linux, mint a Windows. Az okot már leírtam.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • anulu

    félisten

    válasz anulu #22 üzenetére

    lejárt a szerk idő...

    ...illetve, h linuxon hogy néz ki egy ilyen management. pl 500 gép feltelepítése vagy felhasználó kezelés vagy mittudomén.

    [ Szerkesztve ]

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • buherton

    őstag

    válasz anulu #21 üzenetére

    Windows nélküli windows? :D Halandó embernek szinte elérhetetlen egy ilyen és nem mellesleg tökön döfés az egész. Nem tudom mennyire vannak rá programok, de a sed, grep, top, less, rsnyc, time és társai hiányoznának. Jó persze van find meg mit tudom én, de közel sem akkora tudással. Vagy ott van a szövegszerkesztő is. Nem tudok egy jó windows-os CLI-s szövegszerkesztőt sem.

    (#23) anulu: felkerül a Linux és aztán csak egy script, és lehet menni kávézni. Legalábbis nálam a géptelepítés így megy. Felrak mindent, beállít mindent, és a lokális szerveremről letölt minden adatot a megfelelő helyre. Míg mondjuk ezt nem tudtam eljátszani a batch-el, mert már azokat a programokat is vadászni kell, amelyeknek van CLI-jük, hát még a telepítő.

    (#27) a_n_d_r_e_w: Ilyen előfordul azáltal, hogy a fordító olyan technológiát használ, amit a másik os nem támogat. De ha gyorsabb, akkor gyorsabb és majdnem lényegtelen, hogy mi miatt. Majdnem, mert lehetnek olyan okok is, amiket be lehet állítani.

    (#29) MaUser: Floating licenc. Átkozott az egész GHS. Tudják, hogy nincs más a Freescale PowerPC-re csak a GCC. Ismerős beleunt az állandó licenc várásra, és feltörte :D .

    (#31) azbest: Futásidőben/bináris méretben van különbség?

    (#33) hcl: Ubuntu szerver AMD C-60 2x1 GHz-en. 0% az üres járási terheltség. Vinyó LED ilyenkor nagyon ritkán pislant.

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák