Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Wooo-hooo :D Nagy gratula! :R

    Anulu: No offense, de Te minden linuxos topikban feltűnsz, teleszóród a negatív kommentjeiddel, és provokálod a fórumozókat. Komolyan ennyire zavar? Milyen szörnyű dolgot tett veled a linux, hogy így gyűlölöd? Persze ezt sehol nem mondod, mindíg Te vagy a pártatlanság nagy barátja, de valahogy az összes linuxos hír alá bekerül pár hsz-ed, meg linux vs. másik OS dolog, amikor ez sem erről szól.
    kicsi offense is legyen ;] :Kérdésedre a válasz amúgy ott van a Bill Gates/MS kezdeteket bemutató filmben :D

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz Vladi #30 üzenetére

    ...és nem elég kitartó. :D

    Jah, régi Dellnek is megy má' a wifi, mint a huzat, annyi volt a baja, hogy lelkesedésből 2 driver akarta használni együtt.
    érdekes, h wint alig faragom, mert "ilyenaztkész". Fedorán meg mindíg van valami, amit máshol láttam vagy olvastam, meg lehet csinálni valahogy, ezért nekiesek... :D néha úgy kell összetákolni utána, de jól tűri a botlásaimat.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz hcl #40 üzenetére

    Ja, Ubuntu? ne má'. ott is kapod ami van, és megy...megy... többnyire ;] . Viszont a Gnome Shell változik, változtathatod, kiegeket buherálsz, keresgélsz, etc. azé' Ubin is találtam mindíg valamit, vagy az talált meg engem ;]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz rt06 #46 üzenetére

    Pedig nincs igaza. Neumann János se kapott, pedig nélküle nem lenne PC se... Ami felett átsiklottatok, hogy a linux az emberiség eddigi legnagyobb közösségi projectjévé vált, ha tetszik, ha nem. Amúgy lehet utána csinálni, az is lehet, h jövőre utána posztumusz Jobs kapja... akkor mi lesz? Nem hiszem, h Jobs kódolt volna bármit, miért nem a programozó kapja? Amúgy az a prof, aki az egész iPhone koncepciót vagy 20 éve felvázolta az egy köszönő mailt sem kapott...
    ...és igen, pl. Bill Gates is kapott díjakat (ezt nem, de kapott egy halom mást, pénzeseket is), sokat adakozik, saját alapítványa van, etc. respect. De ott nem nagyon jelennek meg a Linuxos "nacionalisták", hogy olcsanak, mert úgy könnyű, meg miért ő, meg mit csinált érte, stb... Ez nem tűnik fel senkinek? Miért csak a linuxos híreknél jön elő ez belőletek?
    Szal. nem belekötni kell, nem fikázni kell, hanem örülni annak, hogy vakai olyan kapta, aki nem nagy cégek, pártok vagy más bábjaként indult, hanem egyszerű emberke volt, mint Te vagy bárki, de idáig jutott. Gyanítom a pénz jó helyre kerül így.
    Tanenbaum-ról meg ajánlom az "Awards" részt, csak hogy enyhítsem szívfájdalmad. :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák