Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vitus

    őstag

    Nem azért de én igazat adok nekik. Lehet itt mondogatni, hogy ostobák mert ennyiért meg annyiért vesznek dolgokat de vegyük figyelembe, hogy senki nem érthet mindenhez. A számítógép gyártó cégek nem azokon gazdagodnak meg akik értenek hozzá hanem akiknek el tudják adni az "olcsó" gyengébb minőségű cuccot, abból van a haszon. Meg pl. az ilyen szervizes bővítésekből. Ez semmivel nem különb annál mint aki itt hülyézi őket és esetlegesen viszi éves szervizre kocsiját be sem engedik megnézni mit csinálnak rajta és azt mondják a végén 40.000 és nem csináltak semmit vele. Más szemében ők az ostobák. És ez minden téren így van. A villanyszerelő elkér xxxx-et egy kapcsolófelrakásért a gázszerelő egy tűhelyátrakásért szintén ennyit és így tovább az ő szemükben azok ostobák aki ilyen semmiségért pénzt adnak ki. Ha csak belegondolja az ember magát a helyzetbe, hogy pl. egy idősebb házaspár akinek köze nincs a dologhoz örömmel vesz valamit mondjuk a gyereküknek és annak ilyen a használati értéke teljesen megértem. Lehet itt a végtelenségig flameelni kitekergetni egymás mondanivalóját de szerintem teljesen jogos amit a család követel.

    Jobb ma egy túzok, mint holnap!

  • Vitus

    őstag

    válasz Narxis #23 üzenetére

    És ez így rendben van? Ugye, hogy nem. :) Ezért egyetértek velük. Perelnek és olyan országban teszik ahol nem esély nélkül teszik. Tiszta sor. És aki a mai ram árak mellett 1gb-ot rak bele a notiba amibe még saját memóriás vga sincs az fizessen is mint a köles. :) Smucig bagázs. :D

    Jobb ma egy túzok, mint holnap!

Új hozzászólás Aktív témák