Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz t72killer #3 üzenetére

    "a mai profitot próbálja minden elérhető eszközzel maximalizálni. "

    Természetesen, nekik ez a szerepük a játékban. Az érdekük csak és kizárólag az, hogy csak az általuk biztosított, ellenőrzött csatornákon juthasson az ember a tartalmaikhoz természetesen valamivel drágábban mint ingyen. Ezzel alapvetően semmi bajom nem lenne, mint vásárló a pénzemmel szavazok. Ami számomra értékes azért fizetek, ami nem, azért nem, de mondjuk azt le se tölteném...

    "SzVSz az egész "elmaradt profit"-tal érvelés bullshyte"

    Sokszor lebokszoltuk ezt a témát már minden oldalról, szerintem fölösleges újrakezdeni. Ennyire nem fekete és fehér a kép szerintem. Alapvetően _sok_ esetben szvsz ez hozzáállás kérdése.

    Itt nekem nem -csak- azzal lett volna bajom hogy hozzáférhetnek e adatokhoz, hanem hogy semmilyen garancia nem lett volna hogy ezt mégis miként tárolják, kezelik, nem igazán látom a jogi hátteret hogy ennek a felhasználása milyen színben és szagban lenne kivitelezhető. Mert ha átmegy, akkor ezekre is elég szigorú szabályozást kellett volna kreálni, változtatni a jelenlegi szabályozáson le és feltöltés esetében ugye, stb... Mert ha nem, akkor komoly visszaélésekre ad lehetőséget.

    Egy elképzelt világban, ahol ezt mondjuk itthon áttolja a lobbi, a következő gond a további fejlesztések hanyagolása lenne, egészen egyszerűen nem lenne érdeke a jogtulajdonosok hazai csoportosulásának a kényelmesebben hozzáférhető csatornák fejlesztése. Szvsz.

    Viszont az a félelmem, hogy ez is -ahogy annyi minden más is- csak idő kérdése...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák