Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Raysen623 #304 üzenetére

    miután a valószínűsíthető apámról tudom, hogy komputeranalfabéta, így szinte kizárt, hogy itt kommenteljen, következésképp nem vagyok a fiad.

    az állításodat, hogy itthon nem végzünk normális nyugati minőségű és hatékonyságú munkát, egyértelműen cáfolja a tény, hogy ide hozzák a munkát. "ott a minőségellenörzést tudják biztosítani.": tehát mégis végeznek normális minőségű munkát.

    "Az általad felhozott kismama extrém eset": francokat extrém eset, ez volt a régi munka törvénykönyvében, hogy a kismama gyes/gyed alatt is jogosult a szabadságra, amit a munkába állása után *kötelezően* kiadott a munkahely, mert különben megbüntették. Ez azt az állításodat cáfolja, hogy az mt munkaadó párti. nem az, nagyon nem az.

    "egyébként a jelenlegi szabályozás egy kalap sz@r": ezt nem vitatom, de ez nem ellentétes az előző állítással.

    "Persze hogy vannak parasztsportolók is, nem vagyunk egyformák, nem sikerül mindenkinek.": látom nem érted. én azokra céloztam, akik tegnap még sikeresen megvalósították az álmaikat, ma meg hirtelen földönfutók önhibájukon kívül. nem akarok konkrétumokat emlegetni, mert ennyire nem lazultak el a moderátorok, pedig lehetne.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák