Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz floatr #172 üzenetére

    az ember miért akarja bitre pontosan megkapni ugyanazt a másik platformon

    Nem bitre pontosan akartam. A fícsöröket akartam és a rugalmasságot (vagyis, hogy billentyűparancsok adhatók neki, meg ilyesmi).

    vehetné a fáradtságot és elkezd keresni neki megfelelőt azok közül, ami van.

    MPlayer, VLC, SMPlayer, KMPlayer (linuxos), Kaffeine, Totem, és itt adtam fel. Hozzáteszem, Windowson sem egyszerűen leltem rá erre a cuccra.

    Ha valami égető módon a munkához kell, vagy az életed múlik rajta, és win only, akkor meg minek szívod azoknak a vérét, akik megtalálták a megfelelő eszközöket?

    Itt nem erről van szó. Például azt sem értem, hogy az ilyen jellemzően munka szoftvereknél, mint az Office miért nem tudnak csinálni ugyanolyat Linuxra? Akár az egész alapot elvethetnék, mert az OOo ponthogy Java alapú és 10-20 másodperc, amíg egy nagyobb dokumentumot megnyit, az indulási sebességen már valamennyit javítottak, régebben az is durván lassú volt.

    nem kötelező, csak egy választható opció

    Akkor nem kéne minden ilyen topicban előhozni a "Én 100%-ban kiváltottam a Windows-t a Linuxal", "A vállalkozásom átállt Linuxra" meg "A nagyanyám is Linuxot használ" típusú beszolások. Mielőtt belekötnél, ezek ártalmatlan hsz-nek tűnnek, amíg valaki nem válaszol rá, aztán jönnek a "Ha nem tudod kiváltani, akkor hülye vagy, meg nem értesz hozzá, meg mélyülj el jobban a témában, meg az átlagusernek megfelel...stb, stb"

Új hozzászólás Aktív témák