Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    válasz Danex #60 üzenetére

    Villanyon vagyok, és azért a reál beállítottság nagyon ajánlott.
    Főleg hogy a matekra épül a húzótárgyak nagy része.
    Bár ez nyilván a saját hibám, de én már 3 éve nyomom, de a matek miatt úgy elcsúsztam, hogy olyan, mint ha most kezdeném (mármint ha a képzési időt nézzük). (Azzal szoktam nyugtatni magam, hogy de legalább elkezdtem.. :DDD )
    Szerk.: levelezőn pl. matekra (is) úgy kell bemenned, hogy előre tudod az anyagot. :K
    Matek2 már számomra dimenzióváltás volt, főleg mert nem voltam bent az első 2 órán, hála a Neptunnak. Szóval abból semmit, egy árva betűt sem értettem. Aztán egyszer valamikor félév vége felé vettük a Fourier sorfejtést (amit nagyon szeretnék elsajátítani, mert nagyon tetszik a vele elvégezhető spektrumanalízis), és egyszer csak világossá vált az ákom-bákom a táblán, mint ha bekapcsolt volna egy translate funkciót az agyamban. A többiek nem is nagyon értették, de én teljesen vágtam miről volt szó. Utána az előadás végén mondta a tanárnő, hogy na, ezt nem kell olyan mélyen megtanulni, mert nagyon összetett, koncentráljunk a többi anyagra (amikből egy betűt sem értettem). Na az kicsit "vicces" volt. Egy dolgot értettem az egészből, de azt gyak. nem kellett megtanulni...
    Bocsi a kitérőért. :))

    [ Szerkesztve ]

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák