Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nghost

    tag

    ".. a kormány a szolgáltatást legálisan végző, adót fizető taxisok mellett áll. [..] Az adóhatóság is minden eszközt mozgósít a jogellenes tevékenységek visszaszorítása, felszámolása érdekében." aham, nekem meg az eszem kezd megállni... :W

    1) nincs 2 hete, hogy bemutatták, a "radírt" és a hasonló okosságokat.. megfélemlített ellenőrök, nem egészen tisztázott feladatok az ellenőrzés tekintetében.. szóval miféle adó? bemondásra? én is szeretnék bemondásra adózni.
    2) semmi joguk nem volt 4 napig fogni a fél várost (1 napra kaptak engedélyt, de persze az le van...)
    3) hmm.. minden eszköz a JOGELLENES tevékenységek visszaszorítása, felszámolása érdekében? azért van ott még néhány százmilliárdos ügy: étolaj, cukor.. ja, az (is) le van sz@rva..
    +1) amikor megláttam a "főszónokot" a tüntisek között, nem mondanám, hogy nem fordult meg a fejemben, hogy Bp-n soha az életbe egy taxis mellé be nem ülök.. (ugyebár többek között a 2006-os események egyik vezéralakjaként azonosították)

    Ezt az évet már nem szívesen zárnám ebben a zországba'..

    szerk: ma reggel ugyebár szakadt az eső. Valami fura okból kifolyólag, állítottak egy posztot a Hungária krt / Kerepesi út sarkára (talán forgalom-számlálni, legalábbis az üveges tekintetéből erre lehetett gondolni). Kb 4 percen belül (míg átkeltem) 3 taxi haladt el a szeme előtt, abból 2 simán 60+ km/h -s tempóval vetődött be a kanyarba (közben beterítve boldog-boldogtalant esővízzel)..

    [ Szerkesztve ]

    Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

Új hozzászólás Aktív témák