Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • luw2win

    őstag

    válasz Manitou #4 üzenetére

    Arenaplaza-ba mindig beszoktam menni LPG-s suzukival. Csak átkapcsolom akkor benzinre. Bár nem tudom mi baja lehet. Nem tudom szerintem már megtérült az ára. 420000km után már illik. Bár kb 2 hónapja még 154ért tankoltam literjét a gáznak, most meg 175...

    .“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

  • luw2win

    őstag

    válasz dízelracer #85 üzenetére

    Elolvastam a linkedet:

    Lehetséges-e mélygarázsban vagy parkolóházban gázautóval parkolni?

    Ennek oka, hogy az estelegesen kiszivárgó autógáz (melynek valószínűsége minimális, gyakorlatilag nulla), a levegőnél nehezebb, színtelen anyag így a padlószint közelében összegyűlve a levegővel robbanóképes elegyet alkothat.

    A kiszivárgó gázról annyit, hogy Hódmezővásárhely-re beérve Szentesről van baloldalt egy kis gázos kút (Shell Gáz asszem)
    A csávó odajön égő cigivel a szájában megfogja leguggol,leveszi a kupakot, elkezdi a tankolást. Aki látott már ilyet ilynekor egy kis fehéres gázfelhő igy felcsap,namost a csávó arcába ahol ugye egy cigi volt.Nekem ugy lefutott előttem minden hogy itt halok meg. De nyugodt szívvel megtankolta, fizettem és ennyi.
    Szóval ha annyitól nem gyulladt be akkor hagyjanak a mélygarázzsal

    [ Szerkesztve ]

    .“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

  • luw2win

    őstag

    válasz postajoska #92 üzenetére

    Nem akarok belemenni vitába, de Suzukinál jobban strapálható autó nincs. 1992-esem van, 100000km után lett beletéve a gáz, most járunk 520000km-nél, semmi baja nem volt csak gumit kellett cserélni. Semmi motorhiba semmi olyan ami költséges. Van még mellette egy Citroen Picasso-m 40000km (negyvenezer!!!) után kuplungos lett, lendkerékkel együtt kell cserélni, és monták hogy több mint 150k-ra számítsak. Azért ne legyen már 40k km után egy autó kuplungos. És nem volt széthúzatva meg semmi, ezzel ellentétben suzukival már télen jégen pörgés, csak gáz van benne ami sokak szerint szétcseszi a motorot szerintem semmit se tesz neki de sebaj stb stb.
    Ettől függetlenül még lehet h jobb kocsi ez az Opel mint egy akármilyen suzuki, csak én ezt ugy vettem le h ilyen ócsárolás. Nem vagyok suzuki fan, ez csak mindennapi kocsinak van használva, arra hogy ha megnyomják lesz4rom ha megkarcoják *** stb.

    .“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

Új hozzászólás Aktív témák