Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #09819904

    törölt tag

    válasz mbalint987 #67 üzenetére

    Nekem nem egy verziójú Win 10-est kell meglovagolnom. Érdekes módon abban nem változott semmit a rendszer, hogy konfigurálni kell! Egy W10 Enterprise esetében valóban odapakol egy adag cuccot ami nem kell. De ezeket kidobni maximum 2 perc! Ettől jóval több időt emésztett fel az XP-n driverezni. De az amúgy jó kis Win 7-en is több időt töltöttem.
    Frissítések terén oké, hogy felpakolja a kis dög, de ebben szerintem nincs semmi rossz! A Microsoftnak gyanítom, hogy tele volt már a fasza azzal, hogy a sok barom küldte a hibajelentést orrba-szájba, mindenféle értelmetlen dologgal, aztán kiderült, hogy nem frissítettek... :U A Defender valóban egy hulladék, de indokolt volt, hogy legyen állandó védelem a gépen, hiszen amiatt is mentek a reklamációk! Nyilván annak az elvárásnak, hogy legyen állandóan friss az online kapcsolattal rendelkező rendszer, illetve legyen állandó védelem, annak tökéletesen megfelel a mostani rendszer.
    Sokan reklamálnak, hogy hiába telepítettek más víruskergetőt, a Defender nem akar elmenni melegebb éghajlatra. Ez ugye amiatt van, mert önvédelmi modulos maga az OS. Ezen lenne valóban mit reszelni!
    Viszont alapjaiban olyan hibákba nem botlottam, mint anno a Win 7 esetében! Persze ettől függetlenül, ha nem Education, Enterprise illetve Enterprise G verzión kellene élnem, húznék vissza a klasszikus Win 7-re. :)

Új hozzászólás Aktív témák