Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir Ny

    senior tag

    válasz #32839680 #157 üzenetére

    ,,Előtte miért nem piszkálta a csőrüket? Utána már féltek, hogy valós fejlesztésekkel sem biztos hogy lenyomható a konkurencia? Vagy hogy?"

    Pont úgy, ahogy mondod. A kis eladású klóngyártókat leszarják, nem zavarják egymás vizeit, a nagy eladásúakat meg nem. Azt nem értem, hogy hol van ebben kétszínűség.

    szerk: szvsz az okostelefon nem divathullám. Szvsz még vissza fognak térni a kicsúsztatható QUERTY telefonok, de erre visszatérhetünk néhány év múlva. Az én piaci elemzésem is csak a saját preferenciáimon alapul :)

    Nem hiszem, hogy az emberek lemondanának a 4 colos képernyő + internet kombinációról, ami jelenleg a zsebükben van. A tabletet nem tudom.

    szerk2: ,,Nem tudom hogy az Apple miért nem tud beletörődni hogy amit elindított folyamatot mások is átvették, mégis a legjobban arányaiban az Apple gazdagodott meg belőle, ők is voltak az elsők, és máig őket tartják az iparban okos telefon etalonnak, valamint tablet etalonnak."

    Miért ne tudna? Nem tehet ellene semmit. Még jó, hogy. Amíg a konkurencia ugyanazt hozza ki csak más néven, addig volt előnye jogi fronton, de az elv, hogy legyen a tégla nagy kijelzővel nem védhető le. (nem is az övék).

    [ Szerkesztve ]

    -

Új hozzászólás Aktív témák