Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quarros

    tag

    válasz hallador #59 üzenetére

    Szia.

    Bocsi de félreértettél. Mások tökeit nem szoktam támadni. A hszm-el csak arra akartam utalni hogy a zárt forráskódú rendszerek ha nem is jövőbe mutatóak technológiailag azért a jelenlegi infrastruktúránkban még mindig prevalensek és ellátják a feladatukat. A jelek szerint ez nekem erősebben jött le mint ahogy te eredetileg szántad:
    ellentétben a zárt szoftverekkel, a Windows alapú stackel az élen, alkalmatlanok mindennemű hálózati forgalom szabályzásra.
    Nekem csak azzal szokott bajom lenni hogy amikor tudjuk mi a jövő ill. jövőbemutató megoldás és menet közben elfelejtjük azt hogy hogy mi a jelenlegi valóság, és az bizony az hogy ezek a rendszerek jelenleg ellátják a feladatukat. De ahogy látom most én olvastam bele valamit amit a hsz-edbe amit nem akartál mondani.

    (#58) hallador
    Teljes mértékben egyet értek mindennel amit mondasz! Én személy szerint otthon egy Mikrotik RB951G-2HnD használok nagy megelégedéssel már több mint 2 éve. A switching kapcsán meg jah igaz ez a helyzet most. De az is biztos hogy az SwOS csak most kezd kiforrni úgyhogy szerintem csak időt kell hagyni nekik.

Új hozzászólás Aktív témák