Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz -Skylake- #32 üzenetére

    Aki kinövi, az valójában nem is szeretett vezetni soha, sőt talán rettegett is tőle (mint az itt kommentelők közül egyesek). Én is ismerek sok embert aki szeret vezetni, és olyanokat is akik nem, teljesen kortól független a dolog. Van aki a kezdetektől retteg az autótól mint a tűztől, van aki pedig több évtizedes tapasztalattal is szereti. Szóval ez nem olyan dolog amit csak úgy kinő az ember. Ha úgy lenne ahogy irod, akkor kb. minden hobbiból kinőne az ember és egy idő után csak egy nyűgnek érezné. Szerencsére ez nem igy van.

    Azzal egyetértek hogy a benzinfejek valószinűleg egyre nehezebben fogják tudni használni a monstrumaikat, és ezzel nincs is semmi baj. Terjedjenek az elektromos autók, javitsanak az akkukon, és akkor én is fogom használni (egyelőre szerintem átlag emberek számára még nem életképesek, főleg nem itt mifelénk). Ez is még évtizedek kérdése.

    Én nem vagyok ellene annak hogy legyenek önvezető autók, sőt használnám is valószinűleg sokszor (nem mindig, mivel szeretek vezetni és vannak helyzetek amiket nem biznék egy automatikára).
    Ugyanakkor betiltani az emberi vezetőket még nagyon sokág lehetetlen lesz nagyon sok ok miatt (a vezetni szeretés csak sokadlagos ezek közül). Sokáig (min. 50 év szerintem) együtt fog kelleni létezzenek az önvezető autók az emberi vezetőkkel, ezt pedig meg fog kelleni tudják oldani a gyártók, másképp nem lesz lesz keresnivalójuk a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák