Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz schwartz #5 üzenetére

    Nekem is voltak ilyen ismeroseim, nagyreszuk mar kinotte szerencsere. Ertem en, hogy hobby meg ilyenek, de remelhetoleg mindenki eleteben eljon majd az a pillanat, amikor rajon, hogy ez egy kozlekedesi eszkoz aminek az EGYETLEN funkcioja az A -> B. Anno mikor idosebb lettem es mar tudtam ilyen fusi melokbol penzt csinalni 13-14 korul, utana az osszeset pc tuningba oltem. Minel komolyabb deszka, aztan lassuk hol a vege, ha elertem egy q6600-al 3,5 ot es kezdett meghalni a melegtol, hajszaritoval fujtam at a bordat, hogy meglehessen leggel meg plusz 1-200 mhz. Igy , 10 evvel kesobb dolgozok a szamitogepen es ha ugyerzem a 4790K keves, akkor majd Xeon E5-re valtok. Erezd a kulonbseget. Egyebkent nektek (mmint az auto-fanatikusoknak) mar szemmellathatoan latszik a veg, kezdve azzal, hogy egyre jobb, egyre minosegibb elektromos autokat gyartanak mar, odaig mint amit a svedeknel hoztak torveny, hogy 2025-tol mar nem forgalmazhat autoszalon olyan uj autot, ami benzines/dizeles. Egyebkent annak fenyeben rettenetesen problemas a tiltakozasotok, hogy nem veszitek eszre, hogy a TI hobbytokkal az en kornyezetemet romboljatok.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák