Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz csuzda #163 üzenetére

    "' .... Akkor te miért osztod az észt, hogy nem kell neked 4G, se 5G, se 1440p, se 2160p ...

    még 3G se kell. sose nem is hasznaltam.
    okostelefon se
    van itthon elég szamitógép.
    legalabb addit legyek mar navol a nettől amíg elmegyek boltba.

    a szó: megelégedettség

    örülök hogy van mobiltelefon, nyomógombos, barmikor el tud érni valaki ha sos.
    örülök h van madzagos net (15/1), kerülöm itthon a wifi-t mer minek, az utp-s jobb
    örülök h van fullhd 46" lcd lapos tv (ezt is a napokban adom el, tv készülék se lesz mar ), nem kell jobb, kevés helyet foglal(t), nem mint a régi CRT-k
    örülök h van egy 20 éves kocsi, van benne 5 sebesség, letekerhető ablak, önindító, nem kell kurblizni, fűtés, beteszek 3 zsak kukoricat elhozom a disznókaknak.
    örülök h vannak 30-40 éves hifi cuccaim és működnek, nem kell lézerfóliashangfal vagymittudomén milyen új fejlesztés mer bőven jó a 30 éves pioneer hpm-60
    örülök h van egy canon eos 40D gép, elég a 8 Mpx nem kell 32Mpx, meg gps a fotogépbe ...

    és amit írtal azok közül örülök neki és nagyon jó, hogy van MP3 (flac), nem kell a kazettat 30-45 percenként fordigatni, cserélni, hanem beteszek 12óra zenét és csa. de nem kell auidofill cucc

    és amit leírtam szint, az mar volt a 2000-es évekbe is kb.
    mer írtam korabban h szerintem a 2000 évek tajékan kellett volna leallni ...

    ezek mind-mind hatalmas eredmények mar, de az emberiségnek a marketing nem engedi h hatradőljön és ezeknek örüljön, élvezze, hanem hajszolja bele az embereket h vegyék az újabbat, vegyék az újabbat
    -----
    "amúgy ha lenne céged, és nem értesz a marketinghez, és jól működő céget szeretnél, akkor el kéne fogadni amit a marketinges szakember mond, mert: "ő ért hozza""

    igen ... és? ezt miért masoltad ki? nem értem
    -----
    az okostelefon ( a fb miatt ) az emberiség egyik legnagyobb büntetése ...

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák